x

Aby skontaktować się z nami Napisz, lub zadzwońinfo@i-elektro.pl

Oświetlenie

 • Sterowanie indywidualne wybranymi urządzeniami
 • Sceny świetlne zapewniające nastrój zawsze odpowiedni do sytuacji
 • Sterowanie natężeniem światła
 • Sterowanie grupami urządzeń

Ogrzewanie

 • Obniżenie temperatury na czas wyjścia z domu
 • Indywidualne ustawienie temperatury dla każdego pomieszczenia
 • Wyłączenie ogrzewania przy otwartych oknach
 • Optymalizacja wykorzystania energii

Rolety

 • Indywidualne sterowanie każdą roletą
 • Sterowanie grupowe roletami
 • Automatyczna praca rolet
 • Informacja o poziomie otwarcia rolet

Multimedia

 • Sterowanie wszystkimi urządzeniami wyposażonymi w złącze HDMI
 • Obsługa systemu z komputera, iPada, telefonu komórkowego
 • Integracja z największymi sklepami internetowymi
 • Baza usługodawców w Twojej okolicy

Bezpieczeństwo

 • Integracja z systemem alarmowym
 • Integracja z systemem monitoringu
 • Integracja z czujnikami dymu
 • Integracja z czujnikami zalania

Sterowanie

 • Sterowanie bezprzewodowe
 • Za pomocą komórki wysyłając sms
 • Za pomocą komórki dzięki specjalnej aplikacji
 • Za pomocą tabletu
 • Przez InternetKorzyści płynące z zastosowania systemu Inteligentnego Domu są olbrzymie a ogranicza je jedynie wyobraźnia jego właściciela. System Inteligentnego Domu został zaprojektowany w taki sposób, aby integrował wszystkie urządzenia znajdujące się w domu. To wszystko po to, aby Twoje życie stało się jeszcze bardziej komfortowe.

dom

System, który Państwu oferujemy umożliwia jego ciągłą modyfikację, rozbudowę a nawet przeniesienie w inne miejsce np. w przypadku zmiany miejsca zamieszkania.

dom

Zdemontujemy dla Ciebie elementy systemu, przeniesiemy do nowego miejsca, zainstalujemy i skonfigurujemy w nowym otoczeniu.
System Inteligentnego Domu to przede wszystkim bezpieczeństwo.


dom
Dzięki integracji wszystkich urządzeń dozorowych: kamer, alarmu, czujników dymu, czujników zalania, czujników ruchu i włączeniu ich w system Inteligentnego domu otrzymują Państwo możliwość stałego nadzoru nad Państwa domem.
System Inteligentnego Domu powiadomi Cię o pożarze i zawiadomi odpowiednie służby, podejmie decyzję o otwarciu rolet, okien, drzwi, uruchomieniu systemu oddymiania, czy zraszania. System monitoringu wyśle na Twój telefon komórkowy obraz z kamer, gdy wykryją one ruch. Czujnik zalania w przypadku awarii automatycznie odetnie dopływ wody do domu. Nareszcie możesz się zrelaksować, gdyż z systemem Inteligentnego Domu już nigdy podczas nieobecności w swoich czterech ścianach nie będziesz obawiał się o swój majątek. Oferowany przez naszą firmę system posiada funkcję symulacji obecności, która automatycznie zapala światła, otwiera i zamyka rolety, włącza urządzenia w domu, aby zmylić intruzów. Nigdy już wyjeżdżając na wakacje nie będziesz musiał prosić sąsiada o doglądanie Twojego domu, a przy zastosowaniu np. odpowiedniego systemu nawadniania nasz system podleje za Ciebie Twoje roślinki. Inteligentny Dom zapewnia też wyższe bezpieczeństwo naszym pociechom. Możemy wyłączyć w pokoju dziecka gniazdka 230V, aby zminimalizować możliwość porażenia prądem, zaadoptować system monitoringu pokoju dziecięcego, a obraz wysłać na dowolne urządzenie TV w domu. A gdy nasza pociecha lubi w nocy wędrować do sypialni rodziców lub ubikacji, system Inteligentnego Domu zapali na jego drodze światło na poziomie np. 30%. System Inteligentnego Domu daje niespotykany dotychczas komfort mieszkania i podnosi poziom bezpieczeństwa naszego domu.Elementy systemu bezpieczeńśtwa

 • Czujniki dymu
 • Czujniki zalania
 • Czujniki ruchu
 • Kamery
 • Integracja z systemem alarmowym

dom

Montaż monitoringu z systemem cyfrowego zapisu, otworzy Państwu nowe możliwości kontrolowania tego, co dzieje się w Państwa firmie lub domu oraz podwyższy poziom bezpieczeństwa Państwa mienia. W naszej ofercie znajdą Państwo systemy monitoringu przewodowe i bezprzewodowe, które można zintegrować z systemem Inteligentnego Domu. dom Przykładowo: Bezprzewodowy system Inteligentego Domu Fibaro, który znajduje się w ofercie naszej firmy daje możliwości podłączenia dowolnej ilości kamer IP. Obraz z tych urządzeń może być przesyłany bezpośrednio do naszego komputera, telewizora, czy telefonu komórkowego. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie dające możliwość obserwacji Państwa domu, biura, firmy, praktycznie z każdego miejsca na świecie, w którym jest dostęp do internetu. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo systemy monitoringu czołowych producentów: Samsung, Sony, Bosch, Geovision, Axis.dom

System Inteligentego Domu daje Państwu możliwości sterowania oknami, drzwiami, roletami, markizami, podlewaniem ogrodu. Otrzymają Państwo zawsze aktualne informacje pogodowe, a Państwa dom będzie reagował na zmienne warunki atmosferyczne zamykając okna podczas opadów deszczu, czy silnego wiatru. dom

ROLETY

System Inteligentego Domu, daje możliwość sterowania roletami zsynchronizowanymi z wschodami i zachodami słońca, grupowania urządzeń, ustawiania scen. Np. automatyczne włączenie oświetlenia po opuszczeniu rolet.
OKNA

System Inteligentego Domu wprowadza możliwość zarządzania oknami, automatycznego ich zamknięcia np. podczas opadów deszczu. System także wykrywa czy okna są otwarte, czy zamknięte.

PODLEWANIE OGRODU

Ustaw zraszacze o konkretnej godzinie tak, by podlewały Twój ogród wtedy kiedy Ty będziesz odpoczywał w domu. Nie będziesz musiał już więcej pamiętać o podlewaniu ogrodu - teraz system Inteligentego Domu zrobi to za Ciebie.dom dom
Dzięki systemowi Inteligentnego Domu możesz bez żadnych przeszkód sterować temperaturą w każdym pomieszczeniu bez konieczności chodzenia po domu, sprawdzania temperatur w każdym pomieszczeniu i skręcaniu głowic termostatycznych.Możliwości systemu Inteligentengo Domu w kontekście ogrzewania budynku.

 • indywidualne odczyty i nastawianie temperatury dla każdego pomieszczenia
 • Obniżanie temperatury podczas nieobecności w domu
 • Automatyczne wyłączanie ogrzewania przy otwartych oknach
 • Optymalizacja wykorzystania energii dająca oszczędności zużycia do 23%

W przypadku budynku już istniejącego dostosujemy całkowicie bezinwazyjnie Państwa instalacje grzewcze do potrzeb naszego systemu.


dom

Steruj temperaturą w Twoim otoczeniu i stwórz odpowiedni klimat dla siebie i swojej Rodziny. Inteligentny Dom i jego technologie oszczędzą energię nie grzejąc pomieszczeń, w których aktualnie nie przebywasz i zachowają w nich odpowiednią wilgotność powietrza, która jest bardzo ważna dla zdrowia Twojego i Twoich bliskich. System Inteligentnego Domu pomoże Ci utrzymać zaprogramowane przez ciebie wartości temperatur i wilgotności, a latem jeśli w domu jest zbyt gorąco możemy tak skonfigurować system aby utrzymywał stałą temperaturę i sterował Twoją klimatyzacją i wentylacją.

dom

dom
W trakcie budowy domu, czy podczas jego modernizacji często decydujecie się Państwo na systemy kolektorów słonecznych, pompy ciepła, czy kotły kondensacyjne. Wszystko po to by w przyszłości obniżyć koszty ogrzewania.
Zapominacie Państwo jednak, że najwyższe zużycie energii powstaje podczas jej nieracjonalnego wykorzystania. Nieracjonalne zużycie energii ma też niekorzystny wpływ na nasze środowisko. Wyższe zużycie energii oznacza wyższą emisję spalin do środowiska. Tu właśnie zastosowanie znajduje system Inteligentnego Domu. Przy otwartych oknach automatycznie wyłączy ogrzewanie. Podczas naszej nieobecności w domu obniży zadaną temperaturę. Automatycznie w zadanych godzinach obniży temperaturę w fazie nocnej i podniesie ją dla trybu dziennego. Dowolność konfiguracji systemu daje nieograniczone możliwości sterowania tradycyjnym ogrzewaniem grzejnikowym, ogrzewaniem podłogowym, czy nadmuchowym. Oszczędności po wprowadzeniu systemu odczują Państwo już przy pierwszym rachunku za ogrzewanie.


Włączanie i wyłączanie światła, ustawianie scen świetlnych, ściemnianie - to tylko niektóre z możliwości systemu Inteligentnego domu. Ograniczenia po stronie systemu praktycznie nie istnieją, a konfiguracja świetlna zależy wyłącznie od Twojej wyobraźni.Możliwości systemu:

 • Sterowanie indywidualne wybranymi lampami
 • Sceny świetlne zapewniające nastrój zawsze odpowiedni do sytuacji
 • Sterowanie natężeniem światła
 • Sterowanie grupami urządzeń (np. automatyczne zapalanie lamp po zasłonięciu rolet)

Nasza firma wykona dla Państwa montaż instalacji elektrycznych, zamontuje niezbędny osprzęt, który połączy z systemem Inteligentnego Domu. W przypadku budynków już istniejących dostosujemy całkowicie bezinwazyjnie Państwa instalację elektryczną do potrzeb naszego systemu.


dom

Steruj oświetleniem w swoim otoczeniu i do każdej sytuacji.
Za pomocą scen, które dla Państwa zaprogramujemy np. kolacja, goście, film, dzieci - jesteśmy w stanie zapewnić Państwu odpowiednie warunki oświetleniowe do każdej sytuacji. Przykłady zastosowania.. Scena DZIECI - w nocy, gdy obudzi się dziecko i maszeruje do sypialni rodziców lub łazienki, system Inteligentego Domu uruchomi na jego drodze oświetlenie na 30% aby delikatnie oświetlić mu drogę. Scena GOŚCIE- za pomocą wciśnięcia jednego przycisku przyciemniasz światło w salonie,zapalą się tylko wybrane lampy, kinkiety, lampy LED, włączy się nastrojowa muzyka, rozpali się elektryczny kominek.

dom


domNasza firma oferuje Państwu pełne instalacje w zakresie urządzeń audio - video. Zlecając nam wykonanie instalacji audio - video otrzymują Państwo projekt instalacji, odpowiednio dobrane urządzenia kina domowego, projektora, urządzeń audio/video, fachowy montaż oraz nadzór nad wykonaną instalacją.Chcąc zapewnić Państwu jeszcze większą wygodę i komfort obsługi zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do oferty systemu, który będzie w stanie zarządzać każdym TV wyposażonym w złącze HDMI. Bezprzewodowy system Fibaro znajdujący się w naszej ofercie łączy w sobie możliwości systemu Ineligentnego Domu oraz Domowego Home Center. Wyobraź sobie sytuację, w której wieczorem gdy oglądasz ulubiony film w TV dzwoni dzwonek do drzwi.


dom
Film automatycznie zostaje zatrzymany, światło w salonie zapala się na 30%, a przed domem na 100%.
W okienku na TV widzisz obraz z Twojego domofonu. Chwytasz swój telefon i rozmawiasz przez niego z gościem przy bramie i za jego pomocą otwierasz mu drzwi. Takie możliwości i wiele innych daje Tobie system Inteligentnego Domu Fibaro. Wykonanie dobrej instalacji multimedialnej nie jest łatwym zadaniem, dlatego dokładamy wszelkich starań aby efekt finalny dosłownie zwalał Państwa z nóg.i-elektro.pl

created by team: goVirtual.pl
elektryczne
bezpiecznie