x

Aby skontaktować się z nami Napisz, lub zadzwońinfo@i-elektro.pl
INTELIGENTNY DOM


Tak było dawniej...

Dotychczas spotykane i montowane instalacje w budynkach sterujące oświetleniem, ogrzewaniem, roletami, alarmem działały niezależnie. Na ścianach w Państwa domach instalowano mnóstwo czujników, przełączników, termostatów, sensorów, które obsługiwały tylko urządzenia danego producenta, tylko jeden typ instalacji. Nadszedł czas, aby to zmienić na lepsze.

Tak może być teraz

Wybierając system Inteligentnego Domu masz pewność, ze wszystkie instalacje w domu będą współdziałały i komunikowały się ze sobą, by lepiej służyć Tobie i Twojej rodzinie, prowadząc jednocześnie do oszczędności energii oraz umożliwiając rozbudowę, czy modernizację systemu w miarę zmieniających się potrzeb użytkowników. Tak może działać Twój dom. Gdy wychodzisz z domu, po przekręceniu klucza w zamku uzbraja się system alarmowy, zamykają się rolety zewnętrzne, obniża się temperatura w pokojach, a niezgaszone lampy i sprzęt AV same się wyłączają. Już nigdy nie zostawisz włączonego żelazka. Nikogo nie ma w domu, więc, po co zużywać tak cenną energię. A gdyby woda z niedokręconego kranu miała zalać dom...? System automatycznie zamknie dopływ wody i zadzwoni na przenośny telefon właściciela.

Wracasz z pracy. Twój dom już czeka zniecierpliwiony na Twój powrót. Wchodzisz do domu, włącza się przyciemniane światło, zasuwają się delikatnie rolety i zasłony, włącza sie Twoja ulubiona muzyka, program TV, film. Otwiera się kojec Twojego psa, aby mógł wybiec Ci naprzeciw i się przywitać. Nigdy też nie będziesz musiał nerwowo ustawiać poziomu światła lamp w salonie, gdy zaskoczy Cię wizyta gości - wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby uruchomić scenę np. "przyjęcie" lub "wizyta gości" i włączyć nastrojową muzykę.dom System Inteligentnego domu łączy ze sobą wszystkie instalacje znajdujące się w budynku i daje możliwość sterowania nimi za pomocą telefonu komórkowego, klawiatury komputera, a nawet własnego głosu. Koniec z bieganiem od pokoju do pokoju i gaszeniem światła po dzieciach, wyłączaniem telewizora, potykania się w ciemnościach o progi i stopnie, żmudnego nastawiania temperatury, uchylania okien i rolet, gaszenia światła na podjeździe, pamiętania o podlaniu ogrodu. Nasz system będzie o tym pamiętał za Państwa i mało tego, on to za Państwa zrobi. domi-elektro.pl

created by team: goVirtual.pl
elektryczne
bezpiecznie