x

Aby skontaktować się z nami Napisz, lub zadzwońinfo@i-elektro.pl


dom
Monitoring w dzisiejszych czasach jest nieodłączną częścią firmy. Jego wartości prewencyjne wydają się być nie do przecenienia. Drastyczny spadek zdarzeń przestępczych w obiektach wyposażonych w kamery to już praktyka. Z doświadczenia wiemy, że przemyślany projekt monitoringu to połowa sukcesu. Monitoring to także doskonały sposób na ochronę domu i posesji.


W ofercie naszej firmy znajdują się zarówno tradycyjne systemy monitoringu jak i systemy CCTV IP. Nasze systemy mogą składać się z kamer czarno-białych, kolorowych, zewnętrznych i wewnętrznych, miniaturowych i standardowych rozmiarów, statycznych i obrotowych, ukrytych i widocznych. Oferujemy przełączniki wizji, przewody, obiektywy, dzielniki obrazu, urządzenia zarządzające i archiwizujące. Dysponujemy asortymentem firm Bosch, GeoVision, Roger, LC Security, Samsung, Sony, Axis. W naszej ofercie znajdują się systemy monitoringu stanowiące kompletny system Inteligentnego Domu.

Dla bardziej wymagających klientów oferujemy wysokiej jakości systemy CCTV IP. Monitoring wizyjny budowany w oparciu o megapikselowe kamery oraz transmisję sygnałów przy pomocy sieci pakietowych IP cechuje się ogromnymi możliwościami zastosowania. Dotychczasowe systemy korzystające z analogowych kamer posiadały pewne zasadnicze ograniczenia w zakresie rozdzielczości obrazu oraz rozmiaru systemów. Kamery analogowe mogą generować obrazy o maksymalnej rozdzielczości PAL D1 720x576 pikseli i jest to granica nie do przekroczenia. W przypadku techniki cyfrowej górna granica rozdzielczości nie istnieje.

Porównanie różnych rozdzielczości obrazu z kamer
dom


Nasze usługi w zakresie systemów monitoringu wizyjnego:

  • ocena ryzyka, projekt oraz kosztorys systemu monitoringu oraz systemów CCTV IP
  • szybki i profesjonalny montaż instalacji monitoringu
  • szkolenie z zakresu obsługi
  • wysokiej klasy sprzęt i usługa, którą potwierdza nawet 36 miesięczna gwarancja
  • projekt i montaż magistrali do monitoringów IP
  • modernizacja i rozbudowa istniejacych systemów
  • integracja systemów monitoringu wizyjnego z automatyką inteligentnych domów
i-elektro.pl

created by team: goVirtual.pl
inteligetny
multimedia