x

Aby skontaktować się z nami Napisz, lub zadzwońinfo@i-elektro.pl


dom
Kontrola dostępu stosowana jest do zabezpieczenia wejść do obiektów strategicznych. Kontrola dostępu pozwala na przydzielanie dostępu do określonych pomieszczeń konkretnym osobom. Kontrola dostępu dostarcza także administratorowi informacji o przemieszczaniu się personelu. Dzisiaj kontrola dostępu stosowana jest powszechnie w zakładach pracy, szpitalach, przedszkolach. Obecnie kontrola dostępu najczęściej powiązana jest z rejestracją czasu pracy, stanowiącym niezawodny system kontroli nad naszymi pracownikami.


W naszej ofercie znajdziesz urządzenia kontroli dostępu firm Satel, Roger, Corral, Auto ID oraz innych sprawdzonych producentów. Zapewniamy pomoc w doborze urządzeń i uruchomieniu kontroli dostępu.


dom

dom
Kontrola dostępu to również wszelkiego rodzaju automatyka budynkowa i strukturalna takie jak: bramy wjazdowe, garażowe, szlabany parkingowe, słupki pneumatyczne służące do kontroli i ograniczonego dostępu osób postronnych. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie instalacji takich produktów zarówno dla klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych np.banki, hotele, spółdzielnie mieszkaniowe itp...
Nasze usługi w zakresie systemów kontroli dostępu i automatyki:

  • projekt instalacji kontroli dostępu

  • szybki i profesjonalny montaż instalacji

  • szkolenie z zakresu obsługi

  • wysokiej klasy sprzęt i usługa, którą potwierdza nawet 36 miesięczna gwarancja

  • modernizacja i rozbudowa istniejacych systemów

  • integracja systemów kontroli dostępu z automatyką inteligentnych domów
i-elektro.pl

created by team: goVirtual.pl
inteligetny
multimedia